English Version

Zapisz się już DZIŚ! Nowy Nabór na TRENINGI!!!

TRENER PERSONALNY TRENINGI PERSONALNE LUBLIN TRENER OSOBISTY LUBLIN - PERSONAL TRAINER LUBLIN

Trener Personalny Lublin

Trenigni także dla Kobiet! Motywujemy i Trenujemy!

Samoobrona MMA MuayThai Trener Personalny Lublin

Ty i Twój Trener Personalny, który pomoże Ci osiągnąć Twój cel i skupi się w 100% tylko na Tobie. Indywidualne zajęcia z Trenerem są najskuteczniejszym sposobem osiągnięcia upragnionych rezultatów.

TRENUJ ZE SWOIM OSOBISTYM TRENEREM PERSONALNYM

MMA, BOKS, SANDA, MUAY-THAI, KICKBOXING, SUBMISSION, SAMOOBRONA, CROSS-FIGHT DLA KOBIET, ZDROWY KRĘGOSŁUP, ROZCIĄGANIE, BODYFIT.

Zajęcia personalne to profesjonalne treningi, dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz możliwości ćwiczącego. Treningi personalne z trenerem obejmują naukę technik danych sportów walki, naukę pracy na przyrządach, worek, tarcze z trenerem, ćwiczenia w parach z trenerem lub partnerem treningowym, dla chętnych sparingi.
Klub prowadzi treningi personalne dla osób w każdym wieku oraz o różnym stopniu zaawansowania. Serdecznie zapraszamy Dzieci, Młodzież oraz Dorosłych. Nasz Klub także prowadzi specjalistyczne przygotowania zawodników do walk amatorskich oraz zawodowych. Zajęcia personalne prowadzimy także dla Kobiet.

Nasze treningi zapewniają Ci nauke w każdej płaszczyźnie walki:
"stójka", "zwarcie" i "parter". Każdy trening zawiera solidną rozgrzewkę kształtującą rozciąg, gibkość, dynamikę, siłę i wytrzymałość.

SPECJALNIE DLA KOBIET CROSS-FIGHT (SAMOOBRONA + MMA + FitBody )

TRENINGI CROSS-FIGHT DLA KOBIET to ciekawy trening, który łączy w sobie ćwiczenia Fitness z ćwiczeniamy pochodzącymi ze sztuk walki. Duża dawka ćwiczeń na ciało oraz Skuteczne techniki walki i samoobrony. Cross-Fight zapewnia Ci zdobycie wszechstronnych umiejętności walki i samoobrony w różnych groźnych dla życia i zdrowia sytuacjach. Zdobyte umiejętności zapewnią Ci dużo lepsze poczucie bezpieczeństwa oraz techniczną wiedzę jak sobie poradzić pod czas napaści ze strony agresora. Nauczysz się bronić przed uderzeniami, kopnięciami, duszeniem itd. Uczymy kobiety jak się bronić w sytuacji napaści seksualnej, co robić jak się zachować i jak skutecznie wyjść cało z takiego ataku. Spora dawka wiedzy teoretycznej oraz praktycznej zapewni Ci bezpieczeństwo. Zadbaj o siebie oraz pomyśl o bezpieczeństwie swoich dzieci, które lada dzień pójdą na dyskotekę, imprezę, domówkę.

Ty i Twój Trener Personalny, który pomoże Ci osiągnąć Twój cel i skupi się w 100% tylko na Tobie. Indywidualne zajęcia z Trenerem są najskuteczniejszym sposobem osiągnięcia upragnionych rezultatów.

Treningi personalne prowadzone są każdego dnia od godz. 7:00 do 22:00
w Lublinie W HALI GLOBUS oraz w Studio Treningu Personalnego ul. Ametystowa 1.

Szczegółowe informacje i zapisy na treningi 798-720-668.

Piotr Skrobas Trener MMA Mieszane Sztuki Walki

SERDECZNIE ZAPRASZAMY