Na trening wystarczy wziąć krótkie spodenki (bawełniane bez metalowych elementów, zamków itp), krótką koszulkę (Dziewczyny Koszulka/Top), lub profesjonalny strój do sportów walki, picie, klapki do poruszania się po klubie, trenujemy boso na matach tatami.

Treningi w naszym Klubie są przeznaczone dla wszystkich chętnych, zarówno początkujących jak i zaawansowanych w sztukach walki.
Czy jesteś nowicjuszem czy zaawansowanym, treningi w naszym klubie miło Cię zaskoczą: jakością, metodyką nauczania, wysokim poziomem technicznym oraz indywidualnym podejściem do każdego ćwiczącego.
Na naszych zajęciach nie spotkasz się z buddyzmem, tajemniczymi siłami, lataniem i krzyczeniem.

Klubowicze którzy będą chcieli brać udział w sparingach powinni zaopatrzeć się w ochraniacz na zęby. Trenujemy w głównie w rękawicach MMA więc jeśli zdecydujesz się trenować z nami dłużej powinieneś także zaopatrzeć się w swoje rękawice do treningu. Informacje co kupić i gdzie pozyskasz w Klubie. Wszyscy zaawansowani oraz zawodnicy powinni być wyposażeni w rękawice do MMA, rękawice Bokserskie 12, ochraniacz na krocze, ochraniacz na golenie tzw. skarpeta ( nie kupuj pianek na rzep), ochraniacz na zęby. Początkujący i Dzieci śmiało mogą trenować bez osprzętu.

Nasze treningi zapewniają Ci nauke w każdej płaszczyźnie walki:
"STÓJKA", "ZWARCIE" i "PARTER"
Każdy trening zawiera solidną rozgrzewkę kształtującą rozciąg, gibkość, dynamikę, siłę i wytrzymałość. 70% Stójka a więc Boks, Kickboxing, Muay-Thai, Sanda. 30% Parter a więc Submission Fighting, grappling, zapasy, bjj.

Treningi MMA Mieszancyh Sztuk Walki jest prowadzony z podziałem na płaszczyzny walki. Na jednym treningu skupiamy się na technikach stójkowch łącznie z wycięciami obaleniami, czyli staramy się wygrać walkę stójce bez przechodzenia z przeciwnikiem do parteru. Drugi trening już jest mocno wszechstrony. Na takim treningu już robimy więcej obaleń i parteru.

Często Dzwonicie i pytacie się o różne style walki i sporty walki. np. Dzwoni Maria i chce zapisać się na Boks. I z naszej strony pada pytanie dlaczego akurat na Boks? Dziewczyna odpowiada by nauczyć się bronić na ulicy. Chcemy poinformować, że samym boksem czy kickboxingiem czy też bjj nie nauczymy się walczyć pod ulicę, gdyż jest to zbyt mało by wygrać starcie, czasami nie tylko z jednym oprychem. Pozatym sam trening rozgrzewka, ćwiczenia nie jest tak wszechstronyy i urozmaicony jak trening MMA. Jeśli chcesz trenować z myślą o tym by cały twój trud, czas i pieniądze nie poszły na marne tylko przyniosły Ci przydatną wiedzę i umiejętności walki w szczegółności pod ulicę to nasz klub jest dla Ciebie. Nauka jaka tu jest zaserwowana jest bardzo wszechstronna i bardzo przydatna w realnej sytuacji na ulicy jaka może Cię spotkać w każdej najmniej oczekiwanej chwili. Trenując na zowody MMA czy pod ulicę powinnieneś trenować w rękawicach do MMA gdyż trenowanie w rękawicy bokserskiej często powoduje nienaturalne ulożenie pięści ( źle ułożony nadgarstek, wystające palce, kciuk czy mały palec oraz złe złożenie ręki w pięść). Uderząjąc w rękawicy bokserskiej nie masz świadomości, że masz błędnie ułożoną pięść. Trenuj wszechstronnie im więcej potrafisz, im więcej dasz z siebie na treningu to wszystko zaprocentuje w przyszłości. Na naszych treningach mocno zwracamy uwagę na szczegóły wykonywania ćwiczeń i technik. Tylko takie podejście do treningu gwarantuje szybkie efekty bez kontuzji.

Klub Sportowy SHOOTFIGHTERS proponuje Ci pierwszy trening gratis.
Po treningu jeśli stwierdzisz, że Ci się podoba wpisujesz się na listę uczestników zajęć. Klub zajęcia grupowe prowadzi 5 razy w tygodniu i tylko od Ciebie zależy ile razy będzisz uczestniczył w treningach. Z reguły większość osób stara się trenować 2 razy w tyg. Dlatego przyjęło się, że każda grupa wg harmonogramu trenuje 2 razy w tygodniu. Jest jednak część osób, które z uwagi na naukę lub pracę pojawiają się na treningu tylko raz w tyg. Jeśli zależy Ci aby nie być w tyle z programem treningowym zalecane jest przychodzenie na trening minimum raz w tyg. Masz możliwość elastycznego zapisania się na grupy treningowe. Np Grupa MMA Poniedziałek i Środa lub Grupa MMA Wtorek i Czwartek, itp. W naszym klubie masz możliwość dowolnej konfiguracji dni treningowych. Możesz też opłacić wyższą składkę na klub i chodzić sobie już dowolnie, kiedy chcesz i ile chcesz. Wszystkie niedopisane informacje pozyskasz dzwoniąc do Klubu. Dostanisz wszystkie informację do jakiej grupy powinieneś się zapisać, informację o składkach i wiele innych.

Klub działa w formie stowarzyszenia sportowego, dlatego każda nowa osoba, pragnąca uczestniczyć w naszych trenigach jest zobowiązana do wypełnienia i podpisania deklaracji członkowskiej, przestrzegania regulaminu naszego klubu oraz opłacania regularnych składek na rzecz klubu. Deklaracja, regulamin Klubu oraz składki ( tylko gotówka na listę składkową ) u Trenera.

Możemy wszystkich zapewnić, że na naszych zajęciach nie uczymy czarów, latania, nie krzyczymy co można zaobserwować oglądając filmy o sztukach walki. Na naszych treningach nauczysz się tylko realnych, skutecznych technik, które jeśli masz ochote możesz sprawdzić w sparingach organizowanych w klubie. Od czasu do czasu w naszych sparingach uczestnicżą goście, zawodnicy z innych klubów, którzy przygotowują się do zawodów. Trenujać z nami nie zanudzisz się, gdyż tematyka treningów jest systematycznie zmieniana. Trenujemy na mtach tatami boso. Po klubie poruszamy się w klapkach.