SANDA (chinese kickboxing, shootboxing) - walka w stójce z technikami jakie stosowane są w Muay-Thai wraz z szerokim wachlarzem technik zwarciowych, wykorzystuje podcięcia, obalenia i rzuty.

Zajęcia personalne to profesjonalne treningi, dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz możliwości ćwiczącego. Treningi personalne z trenerem obejmują naukę technik danych sportów walki, naukę pracy na przyrządach, worek, tarcze z trenerem, ćwiczenia w parach z trenerem lub partnerem treningowym, dla chętnych sparingi.
Klub prowadzi zajęcia personalne dla osób w każdym wieku oraz o różnym stopniu zaawansowania. Serdecznie zapraszamy Dzieci, Młodzież oraz Dorosłych. Nasz Klub także prowadzi specjalistyczne przygotowania zawodników do walk amatorskich oraz zawodowych. Zajęcia personalne prowadzimy także dla Kobiet.

Ty i Twój Trener, który pomoże Ci osiągnąć Twój cel i skupić się w 100% tylko na Tobie. Indywidualne zajęcia z Trenerem są najskuteczniejszym sposobem osiągnięcia upragnionych rezultatów.

Treningi personalne prowadzone są każdego dnia od godz. 7:00 do 22:00
w Lublinie przy ul. Bursztynowej 14 (obok sklepu Stokrotka) os. CZUBY.
W zajęciach jednocześnie może brać udział od 1 do 4 osób.

sanda lublin zapisy

SANDA (chinese kickboxing, shootboxing) w języku chińskim oznacza wolną walkę. Drugą bardzo popularną nazwą tej formy walki jest Sanshou. Walki SANDA są bardziej efektowne niż każda inna metoda pełno-kontaktowej walki sportowej. Trening SANDA jest bardzo wszechstronny i dobrze dopracowany. Zapewnia wysoki poziom wyszkolenia zawodnika w stójce i w zwarciu. Prócz technik stójkowych takich jak stosowane są w Muay-Thai, Sanda ma szeroki wachlarz technik zwarciowych, wykorzystuje podcięcia, obalenia i rzuty. Ze względu na dopuszczenie tych wszystkich technik, zwłaszcza rzutów i podcięć, walki są bardzo widowiskowe, a zawodnicy startujący w nich muszą wykazać się wszechstronnością i bardzo dobrym przygotowaniem technicznym oraz kondycyjnym. Trening Sanda z uwagi na szeroki wachlarz technik oraz specjalne metody treningowe jest bardzo praktyczny na ulicy. Podczas treningu nacisk kładziony jest głównie na sparingi i technikę.