Kurs Samoobrony Dla Kobiet Cross Fight

ZAPISY NA TRENINGI GRUPOWE I PERSONALNE

Zadzwoń do Klubu po Szczegóły

Kurs Samoobrony Dla Kobiet CrossFight Lublin SZKOLENIA

Grupowe Szkolenie z Samoobrony Dla Kobiet Lublin. Wszystkie zainteresowane Dziewczyny zapraszamy do naszego Klubu. Zapewniamy komfortowe warunki dla Kobiet oraz mocny wycisk, zrobimy konkretnie brzuch, nogi, pośladki, plecy i ręce, przygotujemy sie koordynacyjnie, gibkościowo, siłowo do wykonania technik samoobrony. Nauczsz się Walki i obrony w każdych warunkach, wiele sytuacji z ulicy, nauka obrony w sytacjach zagrożenia gwałtem, sposób zachowania oraz skuteczne techniki. Zadbaj o siebie sama, zadbaja o swoja urodę, sylwetkę i bezpieczeństwo. Umiesz liczyć licz na siebie.

Na treningi potrzebujesz: krótkie spodenki, koszulkę, trenujemy boso na matach tatami, klapki, wodę

Dziewczyno jeśli jeszcze do nas nie dołaczyłaś to możesz zrobić to w każdej chwili. Czas zrobić coś dla siebie "BĄDŻ FIT i NAUCZ SIĘ BRONIĆ" Bądź "PIĘKNA I BEZPIECZNA". Na naszych treningach ostro poćwiczymy i dobrze się zmęczymy. Prócz ciekawych ćwiczeń fizycznych, wzmacniajacych, rozciągających i koordynujacych nauczymy się skutecznej samoobrony. Głownym Tematem Kursu jest nauka radzenia sobie w sytuacji napaści na tle seksualnym w różnych warunkach. Zdobędziesz wiedzę i umiejętnosci jak wyjść z takiej napaści cało. Kurs zapewnia dobre przygotowanie motoryczne, psychologiczne oraz techniczne. Musisz wiedzieć, że KOBIETA MUSI MIEĆ ASA W RĘKAWIE, zachowanie, umiejętności, które pomogą Ci wyjść z opresji cało a być może uratują Ci zdrowie i życie. Zapisując się na nasz Kurs wiadomo, że jesteś kobietą nowoczesną, niezależną i myślisz do przodu. KOBITKI!!! BĄDŻCIE PIĘKNE I SILNE! NIE POZWÓLCIE ZROBIĆ SOBIE KRZYWDĘ!

SAMOOBRONA CROSSFIGHT DLA KOBIET LUBLIN

Dziewczyny specjalnie dla Was TRENINGI CROSS FIGHT

Szkolenia z Samoobrony dla Kobiet CrossFight to ciekawy trening, który łączy w sobie ćwiczenia Fitness z ćwiczeniami pochodzącymi ze sztuk walki. Duża dawka ćwiczeń, zrobimy uda, pośladki, brzuch, wzmocnimy całe ciało oraz przyswoimy skuteczne techniki walki i samoobrony. Cross-Fight zapewnia Ci zdobycie wszechstronnych umiejętności walki i samoobrony w różnych groźnych dla życia i zdrowia sytuacjach. Zdobyte umiejętności zapewnią Ci dużo lepsze poczucie bezpieczeństwa oraz techniczną wiedzę jak sobie poradzić pod czas napaści ze strony agresora. Nauczysz się bronić przed uderzeniami, kopnięciami, duszeniem itd. Uczymy kobiety jak się bronić w sytuacji napaści seksualnej, co robić jak się zachować i jak skutecznie wyjść cało z takiego ataku. Spora dawka wiedzy teoretycznej oraz praktycznej zapewni Ci bezpieczeństwo. Zadbaj o siebie oraz pomyśl o bezpieczeństwie swoich dzieci, które lada dzień pójdą na dyskotekę, imprezę, domówkę.

Zapisz się na Kurs Grupowy lub zacznij trenować indywidualnie z Trenerem.

SAMOOBRONA, CROSS-FIGHT, ZDROWY KRĘGOSŁUP, ROZCIĄGANIE, FITBODY WORKOUT.

Ty i Twój Trener Personalny, który pomoże Ci osiągnąć Twój cel i skupi się w 100% tylko na Tobie. Indywidualne zajęcia z Trenerem są najskuteczniejszym sposobem osiągnięcia upragnionych rezultatów.

Treningi personalne prowadzone są każdego dnia od godz. 7:00 do 22:00
w Lublinie HALA GLOBUS oraz Studio Treningu Personalnego ul. Ametystowa 1.

Szczegółowe informacje i zapisy na treningi tel. 798-720-668.

Zapisz się już dziś. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Nasze treningi zapewniają Twojemu DZIECKU nauke w każdej płaszczyźnie walki:
"STÓJKA", "ZWARCIE" i "PARTER"
Każdy trening zawiera solidną rozgrzewkę kształtującą rozciąg, gibkość, dynamikę, siłę i wytrzymałość. 70% Stójka a więc Boks, Kickboxing, Muay-Thai, Sanda. 30% Parter a więc Submission Fighting, Grappling, Zapasy, Bjj.

SAMOOBRONA DLA DZIEWCZYN LUBLIN

Hasła przewodnie:

1. Walcz o swoje prawo do nietykalności i bezpieczeństwa.

2. Naucz się bronić w każdej sytuacji.

3. Odzyskaj swoją kondycje.

4. Zadbaj o siłę i figurę.

5. Poczuj się pewniej na ulicy.

6. Korzystaj z ćwiczeń odstresywujących.

7. Znajdź czas dla siebie i poświęć go swojemu bezpieczeństwu oraz sprawności fizycznej.


Program samoobrony

1. Uderzenia, zastosowania.

2. Kopnięcia, zastosowania.

3. Uwolnienia z uchwytów.

4. Zastosowanie przedmiotów.

5. Sztuka upadania.

6. Walka na ziemi.

7. Obrona psychologiczna.


Kilka sposobów na przetrwanie:

1. Jeżeli masz możliwość ucieczki - zrób to bez wahania.

2. Jeżeli zdecydujesz się na atak musisz być zdeterminowany, konsekwentny i agresywny. Słabym atakiem tylko pogorszysz sytuację. Pokazując, że się boisz dodajesz odwagi przeciwnikowi.

3.Portfel noś w nietypowym miejscu, w kieszeni miej trochę pieniędzy. Jeżeli przekonasz napastnika, że pieniądze nosisz luzem nie stracisz dokumentów i kart kredytowych.

4. Nie rozmawiaj przez telefon i nie pisz sms'ów na przystankach i w autobusach lub tramwajach. Tam najczęściej odnotowuje się kradzieże telefonów komórkowych. Pisząc sms'y jesteś narażony na niespodziewany atak, nie rób tego w miejscach gdzie kręci się dużo osób.

5. W razie zagrożenia atakuj najsilniejszego z grupy. Musisz go sam zidentyfikować. Jeżeli uda Ci się go wyeliminować, może reszta zrezygnuje.

6. Na ulicy wyglądaj pewnie. Nie garb się, nie rozglądaj się bojaźliwie na boki. Typowy bandyta uliczny wybiera najczęściej takie ofiary, które nie będą stawiały oporu. Silnych nie rusza.

7. Pamiętaj, ze statystyk wynika, że średnia wieku typowego "rozbojarza" to 17 lat. Nie potrzeba wiele, żeby się przed takim człowiekiem obronić nawet jeżeli jesteś kobietą. Zapisz się na kurs samoobrony i uwierz w siebie. Te dwie rzeczy pozwolą Ci radykalnie zmniejszyć niebezpieczeństwo na ulicy.


Najczęściej zadawane pytania w samoobronie dla kobiet i dziewcząt:

1. Jak wygląda trening samoobrony dla kobiet i dziewcząt?

Na początku wszystkich zajęć przeprowadzamy lekką rozgrzewkę przygotowującą do wysiłku, następnie wykonujemy ćwiczenia usprawniające, poprawiające siłę i kondycje. Po ćwiczeniach fizycznych uczymy się konkretnych technik samoobrony. Na koniec treningu przychodzi czas na odpoczynek i ćwiczenia relaksujące.

2. Mam 39 lat czy nie jestem za stara na samoobronę dla kobiet?

Jeśli czuje Pani potrzebę nauki samoobrony to wiek nie jest przeszkodą. Ćwiczenia są dostosowane do możliwości każdego kto chce się nauczyć czegoś nowego.

3. Mam 14 lat czy mogę zacząć ćwiczyć samoobronę?

Tak, zdecydowanie tak im wcześniej tym więcej i łatwiej można się nauczyć oraz skorzystać na ćwiczeniach ogólnosprawnościowych. Wymagana jest jedynie zgoda opiekunów na rozpoczęcie zajęć.

4. Po jakim czasie będę wstanie się obronić?

Po 3 miesiącach intensywnych zajęć można już wyrobić sobie odruchy obronne, jednak czas ten ostatecznie zależy od indywidualnych czynników każdego ćwiczącego.

5. Nie jestem typem sportowca i nie wiem czy dam radę?

Program nauczania jest przystępny dla każdej ogólnie sprawnej kobiety. Nie trzeba wykazywać się jakimiś nadzwyczajnymi zdolnościami bądź siłą. W wszystkie ćwiczenia dostosowane są tak aby rozwijać fizycznie i przygotowywać na nieoczekiwane sytuacje.